tron & daft punk

8. september 2012 at 10:47 | Ruby |  likeable
Uzrál čas, kdy jsem se dokopala k tomu, aby i rubriku i like konečně něčom zaplnila. Dlouho jsem přemýšlela, co by mohlo zaujmout první místo, ale jakmile mi včera padl zrak na TRON: Legacy ve složce filmů, měla jsem hned jasno. Takže ladies & gentlemen...

Všem asi došlo, že jsem totální freak a mimo 1D a Paramore mám příšernou úchylku na electro a na všelijaké svítící, blikající a všemi barvami hrající blbinky. TRON je pro mě absolutném vyvrcholením spojení electro hudby a výše zmíněných blikajících blbinek. Na ten film se můžu dívat sto let a jednu zimu a stejně z něj budu mít pořád stejnou husí kůži jako poprvé. Musím se bez mučení přiznat, že první díl jsem shlédla je proto, abych věděla, co a jak. Jinak mě nebavil, ale uznávám že na tehdejší dobu a možnosti to je totální masakr. Myslím, že z toho byli lidi na větvi jako já z druhého dílu. Film jsem našla bohužel už jenom s českým dabingem, takže o bezduchý hlas hlavního hrdinu v originálu jsem byla nevybíravě ochuzena. Mohla jsem mít anglickou verzi, jenomže jako kinorip a kdo se chce dívat na barevné šmouhy, které najednou mluví a hudba je degradovaná na šustění? To už snad radši přežiju dabing.


Když jsem našla na YT tohle, málem jsem se radostí počůrala. Celý soundtrack v jednom videu, hálelůja! Přiznám se, když nevím co by (a i když vím), pustím si tohle. K učení, k psaní povídek a uklízení absolutně nejlepší věc. Nemá to žádný text, takže mě to nerozptyluje.


Absolutní využití potencionálu filmu. Radím vám zapojit sluchátka, ohulit na maximum, zhasnout světla a jestli nebudete mít husí kůži, tak jsem divní!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement