January 2013

unendlichkeit.

29. january 2013 at 18:20 | Ruby |  it's something
salut!
Znáte takový ten pocit, když si pročítáte staré konverzace, staré texty písniček, čtete ty staré povídky a... všechno se to vrací? Srdce se vám sevře, do očí vstoupí slzy, těžce se vám dýchá a vy zatoužíte být opět tam, kde jste byli? Chcete zpátky všechny ty vzpomínky, zažít znovu to, co jste prožili.
Ve vzpomínkách se vracím stále zpět k Tokio Hotel. Já vím, spousta z vás je neměla ráda, možná je přímo nenáviděla, ale já jsem si k nim vybudovala silné pouto. Možná ne k nim, ale k povídkám, které jsem milovala. K tomu světu, kde byli Tom a Bill zamilovaní. K tomu zvrácenému světu, kterému spousta z vás neporozumí.
Ale já ho milovala. Vrátila jsem se zpět, nostalgie mi sedí na rameni.
Chci se vrátit. Do bezstarostných let, kdy jsem začínala psát a doufala, že jednou budu uznávaná.
Lidi se mění, časy taky a já sedím tam, kde před sedmi lety, v duši stále dítě, které chce věci zpět.
unendlichkeit.
Ruby.

nervous like hell.

23. january 2013 at 22:27 | Ruby |  it's something
SALUT!
Víte, nikdy jsem neměla pocit, že bych byla špatný mluvčí. Uhájit svoje a názory jiných mi problém nedělá, většinou dotyčnému vykecám díru do hlavy a dostanu to, co chci. Jenže... Všechno má svá ale a jenže. Jakmile dojde na konfrontaci s větším počtem lidí, který jenom nečinně sedí a přihlíží, moje řečnický skills dostávají slušně na zadek. Rudnu, nenacházím správná slova a zapomínám, co jsem chtěla říct. No a teď si představte, že mě zítra čeká podobný ex tempore s referátem na Pohádky braří Grimmů. Už se mi o tom i zdá, moje nervy jsou napnutý k prasknutí a češtinář na ně bravurně brnká s každou další připomínkou nějakého referátu. Oh God why? K čemu mi to je?
Ale světlá novina dnešního dne - dostala jsem jednu s hvězdou z výkladu o češtině, takže se moje češtinářské ego zatetelilo blahem a zamnulo si škodolibě ručičky.
Pohádky vedle mě leží, vyčítavě na mě hledí a já se schovávám, abych na ně neviděla. Myslím, že tu knížku budu nenávidět. A když ne nenávidět, tak si přinejmenším vždycky vzpomenu na to, co jsem díky ní prožila. A nemělo by se to jmenovat Pohádky, ale Horory, které byste rozhodně neměli říst před spaním. Sny, které se potom zdají, jsou fakt eňo ňuňo erste klasse!
Jdu se na to vyspat. Ráno si to přečtu, nakráčím tam a Filipovi spadne sanice na zem. Tak.
amen kamen, myslete na mě.
Ruby.

I'm better than him.

22. january 2013 at 20:20 | Ruby |  it's something
Hi there!
Netuším, jestli si umíte představit můj face ve chvíli, když mi o němčině psal trenér s prosbou, ať za něj vezmu dnešní trénink. Chvilku jsem rozklepaně koktala, a pak napsala smsku, že to teda beru, šéfe, ale mám strach jak prvorodička. Ve škole jsem odchytla raracha, abych ho mohla obrat o flash, pár milých úsměvů a trochu jeho času a nakonec jsem se dozvěděla, že jsem vandal. Nu což, stále se o sobě dozvídám nové věci, takže další do seznamu.
Na trénink jsem šla s mírně smíšenými pocity, ale nakonec jsem se se svým úkolem popasovala se vší ctí. proud.
Všechno mě bolí, konečně jsem nahrála na vimeo video, zacvičila si a teď se chystám umřít v posteli. A když ne v posteli, tak aspoň na těláku s klukama. yaaay.
Ruby.

Expo-co?

21. january 2013 at 20:20 | Ruby |  it's something
Zdraví vás Ruby ze soutěsky Matematikálního svrabu.
Pololetí přežívám všelijak. Mám pocit, že mi za chvíli pomeranče polezou i ušima, jak často je jím, nebo přinejmenším alespoň zoranžovím. Učení je moje druhý jméno a já přemýšlím, kdy budou ty vysvobozující pololetní prázdniny, na který se klepu jako babka na důchod. Aspoň jeden jediný pátek se chci pořádně vyspat a dělat to, co chci a ne to, co mám v rozvrhu.
Pro uklidnění poslouchám pořád dokola Eda Sheerana, Ellie Goulding a XXYYXX. Většinu písemek má zdárně za sebou a doufám, že mám zase chvíli klid. Místo učení matiky, exponenciálních funkcí, odmocnic a kdesi čehosi, sedím tady a smolím další ukrutně záživný post.
Modlím se k všemohoucímu Bohu, aby tenhle týden byl poslední písemkkový a já si mohla hodit nahoru, cpát se gumídky a koukat na filmy, nad kterými ostatní kroutí hlavou a znechuceně mlaskají. Mechanický pomeranči, tebe mám na mysli!
Tak se mějte krásně.
Pokud mě nezavalí učebnice a nesrazí mi vaz, můžete čekat další články v třeba kratším časovovým intervalu než je jeden měsíc.
amen kamen,
Ruby.