Expo-co?

21. january 2013 at 20:20 | Ruby |  it's something
Zdraví vás Ruby ze soutěsky Matematikálního svrabu.
Pololetí přežívám všelijak. Mám pocit, že mi za chvíli pomeranče polezou i ušima, jak často je jím, nebo přinejmenším alespoň zoranžovím. Učení je moje druhý jméno a já přemýšlím, kdy budou ty vysvobozující pololetní prázdniny, na který se klepu jako babka na důchod. Aspoň jeden jediný pátek se chci pořádně vyspat a dělat to, co chci a ne to, co mám v rozvrhu.
Pro uklidnění poslouchám pořád dokola Eda Sheerana, Ellie Goulding a XXYYXX. Většinu písemek má zdárně za sebou a doufám, že mám zase chvíli klid. Místo učení matiky, exponenciálních funkcí, odmocnic a kdesi čehosi, sedím tady a smolím další ukrutně záživný post.
Modlím se k všemohoucímu Bohu, aby tenhle týden byl poslední písemkkový a já si mohla hodit nahoru, cpát se gumídky a koukat na filmy, nad kterými ostatní kroutí hlavou a znechuceně mlaskají. Mechanický pomeranči, tebe mám na mysli!
Tak se mějte krásně.
Pokud mě nezavalí učebnice a nesrazí mi vaz, můžete čekat další články v třeba kratším časovovým intervalu než je jeden měsíc.
amen kamen,
Ruby.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Hanča Hanča | Web | 21. january 2013 at 21:21 | React

Pomeranče jsou dobré, ale nemá jejich větší konzumace vážně nějaké vedlejší účinky? :D Anyway, pokud zoranžovíš, okamžitě to zdokumentuj!:3
Jsi pašáček, školu si zvládla na výbornou. :) Exponenciální funkce mi docela dotěrně vyžrala kus mozku, který se už nevrátí.
Pololetní prázdniny jsou tu cobydup a s ním i další Rubiin článek, že anoo?! :-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement