nervous like hell.

23. january 2013 at 22:27 | Ruby |  it's something
SALUT!
Víte, nikdy jsem neměla pocit, že bych byla špatný mluvčí. Uhájit svoje a názory jiných mi problém nedělá, většinou dotyčnému vykecám díru do hlavy a dostanu to, co chci. Jenže... Všechno má svá ale a jenže. Jakmile dojde na konfrontaci s větším počtem lidí, který jenom nečinně sedí a přihlíží, moje řečnický skills dostávají slušně na zadek. Rudnu, nenacházím správná slova a zapomínám, co jsem chtěla říct. No a teď si představte, že mě zítra čeká podobný ex tempore s referátem na Pohádky braří Grimmů. Už se mi o tom i zdá, moje nervy jsou napnutý k prasknutí a češtinář na ně bravurně brnká s každou další připomínkou nějakého referátu. Oh God why? K čemu mi to je?
Ale světlá novina dnešního dne - dostala jsem jednu s hvězdou z výkladu o češtině, takže se moje češtinářské ego zatetelilo blahem a zamnulo si škodolibě ručičky.
Pohádky vedle mě leží, vyčítavě na mě hledí a já se schovávám, abych na ně neviděla. Myslím, že tu knížku budu nenávidět. A když ne nenávidět, tak si přinejmenším vždycky vzpomenu na to, co jsem díky ní prožila. A nemělo by se to jmenovat Pohádky, ale Horory, které byste rozhodně neměli říst před spaním. Sny, které se potom zdají, jsou fakt eňo ňuňo erste klasse!
Jdu se na to vyspat. Ráno si to přečtu, nakráčím tam a Filipovi spadne sanice na zem. Tak.
amen kamen, myslete na mě.
Ruby.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bo Boo Bo Boo | Web | 25. january 2013 at 22:48 | React

Gratuluju k 1 z hvězdou :DD Taky mi nedělá problém něco okecat D: Mě nikdy nedělalo problém vystupovat před lidmi..:D :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement