the city never sleeps

6. april 2013 at 11:43 | Ruby/0812 |  it's something
Bude jaro. Určitě bude, jsem o tom skálopevně přesvědčená. I když teď doma sedím a na nohách mám dva páry ponožek, dlouhé kalhoty a srkám kakao. Házím dlouhé pohledy do krajiny, která je rozdělena ostrůvky sněhu a dlouhými pásy pošlapaného bahna, jež kdysi bývalo trávou. Poslední prázdniny (ty velikonoční) utekly jako voda a teď musím čekat na květnové státní svátky, které vyjdou na středy a to znamená co? Jo, Ruby nebude mít dvakrát za sebou tělocvik! Ach ano, díky, milostivý Bože! Ale ještě předtím se na mě snese strašná smršť písemek kvůli čtvrtletí. Oh, God, why?!
S "přicházejícím" jarem jsem shodila vlasy. Z původní délky do půl zad jsem razantně zkrátila vlasy na délku nad ramena a nikdy jsem se necítila tak... volně? Jo, jsou to jenom vlasy, já vím, ale stejně. A stejně jako o vlasy, jsem přišla o iluze. Zamilovala jsem se (nebo zakoukala, whatever this shit is) podruhé do stejného kluka, který mě už jednou odmítl. *standing ovation* A já teď jen chodím okolo, mlátím při nejbližší příležitosti hlavou do zdi, protože on je zakoukaný do mé spolužačky. Damn, proč to zní jako americký film pro teenagery? Jenže myslím, že v mém provedení to rozhodně neskončí tím, že mu dojde, že já jsem tam lepší a budeme spolu žít happily ever after. Takže mi nezbývá nic jiného, než zatlačit boule na čele, nasadit úsměv a být v keep calm.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 En En | 6. april 2013 at 13:00 | React

Hah, jaro by mělo být od středy, říkala to paní v televizi! :3

A být "keep calm" je to nejlepší co můžeš udělat, žádné slzičky, žádné bouličky..ono to přejde. Věř mi O:)

2 Lenik Lenik | Web | 9. april 2013 at 18:27 | React

oooh to so spolužiakom sa stalo aj mne... a presne tá spolužiačka proste nemala charakter a bola sebecká, namyslená, ale on bol hlúpy (zamilovaný) :D takže to nevidel.... bolelo to veľmi, ale teraz je to už ok....prežila som a dá sa povedať, že ma to aj posilnilo...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement